Dzień Dziecka w Jurkach

Data: 14.06.2024 r., godz. 13.20    968
6 czerwca 2024 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Jurkach odbył się wyjątkowy Dzień Dziecka, zorganizowany przez SOSW w Jurkach, Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW w Jurkach „Radość Dzieciom” oraz Gminę Pniewy reprezentowaną przez Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Oprócz gospodarzy na to święto przybyły dzieci i młodzież ze Szkoły Specjalnej w Grójcu oraz Publicznych Szkół w Jeziorze, Ciechlinie, Karolewie i Kruszewie.  Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji!

Na terenie imprezy stanęła kawiarenka, gdzie można było skosztować pysznych ciast i napojów. Dla miłośników sportu przygotowano liczne konkurencje sportowe, a dla fanów militariów - stanowisko strzeleckie.

Gwiazdami imprezy byli strażacy, którzy przeprowadzili ekscytującą konkurencję strażacką. Dzieci mogły również podziwiać zabytkowy amerykański samochód policyjny.

Dla najmłodszych przygotowano warsztaty profilaktyczne prowadzone metodą bajkoterapii, które w ciekawy i przystępny sposób poruszały ważne tematy z zakresu profilaktyki antyalkoholowej

Na zakończenie imprezy odbył się grill z pysznymi kiełbaskami, podczas którego dzieci mogły bawić się i integrować w radosnej atmosferze.

Dzień Dziecka w Jurkach był pełen atrakcji i pozytywnych emocji. To był dzień, o którym dzieci z pewnością będą długo pamiętać!

 

Dzień Dziecka w Jurkach
Dzień Dziecka w Jurkach, foto nr 1, Dzień Dziecka w Jurkach, foto nr 2, Dzień Dziecka w Jurkach, foto nr 3, Dzień Dziecka w Jurkach, foto nr 4, Dzień Dziecka w Jurkach, foto nr 5, Dzień Dziecka w Jurkach, foto nr 6, Dzień Dziecka w Jurkach, foto nr 7, Dzień Dziecka w Jurkach, foto nr 8, Dzień Dziecka w Jurkach, foto nr 9, Dzień Dziecka w Jurkach, foto nr 10, Dzień Dziecka w Jurkach, foto nr 11, Dzień Dziecka w Jurkach, foto nr 12,