Pomoc dla osób niemówiących i niesłyszących

Data: 01.03.2023 r., godz. 14.00    8850
Witamy na stronie internetowej Powiatu

 

Witamy na oficjalnej stronie internetowej Powiatu grójeckiego. Na tej stronie są wiadomości ze wszystkich dziedzin życia powiatu. Strona pokazuje dwa rodzaje informacji:

  • informacje codzienne, które się szybko zmieniają - różne aktualności o wydarzeniach, imprezach i spotkaniach, ogłoszenia i komunikaty;
  • informacje, które zmieniają się rzadko - opisy i podstrony.

Najważniejsze grupy tematów znajdują się w górnej części strony - Menu - po najechaniu kursorem na wybraną nazwę pojawia się sub-menu z kategoriami, stąd możesz przejść do stron z informacjami dotyczącymi wybranej dziedziny.

Na stronę główną wracaj klikając zawsze na herb i słowa Powiat Grójecki na górze strony. Informacje z tej strony możesz czytać na komputerze, w smartfonie, tablecie, itp.

 

W Starostwie Powiatowym w Grójcu jest tłumacz języka migowego, istnieje możliwość skorzystania z usługi tłumacza w godzinach pracy Urzędu. Aby skorzystać z usługi należy udać się do Punktu Informacyjnego oznaczonego odpowiednim piktogramem (dwoma migającymi dłońmi), gdzie pracownik Urzędu przeprowadzi rozmowę . Nie ma konieczności zgłaszania z wyprzedzeniem chęci skorzystania z usługi.

Punkt Informacyjny znajduje się na parterze, w tym miejscu jest również pętla indukcyjna przeznaczona dla osób korzystających z aparatów słuchowych.

 

 

Pomoc dla osób niewidomych, niepełnosprawnych ruchowo, powyżej 80. roku życia - tel. 48 6651100