Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Konsultacje Społeczne

Data: 07.07.2021 r., godz. 07.00    1257
Powiat Grójecki planuje rewitalizację terenu przy ul. ks. Piotra Skargi w Grójcu. Głównym założeniem projektu jest budowa nowej hali sportowej oraz amfiteatru!
Teren dawnego boiska i amfiteatru przy ul. Ks. Piotra Skargi lata świetności ma już za sobą. Kiedyś było to miejsce organizacji wielu ważnych dla mieszkańców Grójca i całego powiatu wydarzeń. Od lat teren zarasta dziką roślinnością i niszczeje coraz bardziej. Dlatego priorytetem obecnego Zarządu Powiatu jest rewitalizacja boiska i przywrócenie temu miejscu dawnej funkcji!

Starosta Grójecki zorganizował na przełomie maja i czerwca 2021 r. spotkania konsultacyjne dot. możliwego projektu przebudowy terenu przy ul. Ks. Piotra Skargi. Podczas konsultacji obecni byli samorządowcy z terenu Gminy Grójec, którzy wspólnie omawiali koncepcję zagospodarowania terenu.

Drugim etapem są konsultacje z mieszkańcami, które rozpoczynają się 7 lipca 2021 r. i potrwają do 21 lipca 2021 r. Uwagi do projektu będzie można składać mailowo lub pisemnie na specjalnie do tego przygotowanych drukach w Starostwie Powiatowym w Grójcu.

Ponadto 9 i 10 lipca 2021 r. na terenie dawnego amfiteatru zostanie ustawiony namiot, w którym zostanie przedstawiony projekt planowanej rewitalizacji. Każdy mieszkaniec będzie mógł przyjść i bezpośrednio zapytać o projekt. W miarę możliwości przedstawimy koncepcję zagospodarowania terenu oraz będziemy odpowiadać na najbardziej nurtujące pytania.

Zachęcamy do zapoznania się z projektem w piątek 9 lipca 2021 r. w godzinach 14:00-18:00 oraz w sobotę 10 lipca 2021 r. w godzinach 11:00-14:00 
Stoisko będzie stało w miejscu planowanej inwestycji czyli przy płycie starego boiska przy ul. ks. Piotra Skargi w Grójcu!
NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 21 LIPCA 2021 r.