Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

„Konkurs na najładniej udekorowany stół i potrawę łatwą, smaczną i zdrową”.

Data: 20.05.2021 r., godz. 16.00    185
Ciąg dalszy…
„Konkurs na najładniej udekorowany stół
i potrawę łatwą, smaczną i zdrową”.
Ciąg dalszy…


W dniu 13 maja 2021 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. św. Franciszka z Asyżu w Nowym Mieście nad Pilicą odbyło się rozstrzygnięcie konkursu międzypowiatowego na najładniej udekorowany stół i potrawę łatwą, smaczną i zdrową”.
Ze względu na obostrzenia sanitarne związane z pandemią COVID-19 konkurs odbywał się w macierzystych placówkach uczestników. Następnie zespoły przysyłały nam dokumentację na pocztę e-mailową. Niestety nowoczesne urządzenia i technologie czasem zawodzą i tak stało się tym razem. Z niewyjaśnionych przyczyn technicznych zgłoszenie z Zespołu Szkół Specjalnych w Grójcu trafiło w tzw. „spam”.
Po otrzymaniu informacji telefonicznej od nauczyciela z w/w szkoły, że młodzież z ZSS w Grójcu także zgłosiła akces do konkursu i wysłała do nas swoją prezentację postanowiliśmy powołać dodatkowe jury i przeprowadzić dogrywkę. Po obejrzeniu materiałów nadesłanych do nas przyznaliśmy nagrodę specjalną.
W dniu 19 maja 2021 r. nagrody zostały dostarczone do Zespołu Szkół Specjalnych w Grójcu, aby także nasi koledzy mogli cieszyć się z dobrze wypełnionego zadania. Mamy nadzieję, że za rok żaden chochlik komputerowy nie spłata nam figla, a X edycja „Konkursu na najładniej udekorowany stół i potrawę łatwą, smaczną i zdrową” odbędzie się tradycyjnie na warsztatach szkolnych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Mieście nad Pilicą.
Wszystkim drużynom, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział
i zaangażowanie.
Marcin Walczak